На будівництво реабілітаційного центру «Незламні» у Львові зібрали понад два мільйони євро від донорів

Центр допомагатиме 50 тисячам поранених українців.

На Форумі донорів щодо будівництва Національного реабілітаційного центру «Незламні» у Львові вдалося зібрати 2,1 мільйона євро. Презентація проєкту центру відбулася 10 червня. 

Як повідомили у міській раді, серед тих, хто зголосився підтримати проєкт, компанії «АТБ», «Symfony Solutions», «Space Art», Група «ПЗУ Україна» та посольство Швейцарії в Україні. Раніше також пожертви перерахував народ Тайваню.

Нагадаємо, що реабілітаційний центр «Незламні», який щороку допомагатиме 50 тисячам поранених українців, будуватимуть у Львові, поблизу Лікарні Святого Пантелеймона, яка ще донедавна була Лікарнею швидкої медичної допомоги на вул. Миколайчука. Тут надаватимуть послуги із фізичної та психологічної реабілітації. Окремим напрямком передбачена хірургія, зокрема реконструктивна, а також ортопедія і роботичне протезування. 

У реабілітаційному центрі встановлюватимуть кісткові біоімпланти та екзоскелети, проводитимуть реконструктивні операції на кінцівках та мікрохірургію кисті, ендопротезування. Також заплановано 3D-друк кісткових імплантатів. 

Зазначимо, що аудит проєкту здійснюватиме один із лідерів на ринку аудиторських та консалтингових послуг України, член глобальної мережі Baker Tilly International, що входить до ТОП 10 найбільших мереж бухгалтерських та консалтингових компаній світу компанія Baker Tilly в Україні.

Для збору коштів на будівництво Національного реабілітаційного центру у Першому медоб’єднанні Львова відкрито окремий благодійний рахунок. Найближчим часом буде сформована наглядова рада цього проєкту. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.