Польський селянин віддасть українським бійцям свій позашляховик

–>

Таким чином чоловік хоче допомогти воїнам, які захищають Україну від російських загарбників

Матеуш Водзінський, житель села Лапіче Підляського воєводства Польщі, віддасть військовим, які боронять Україну від російських окупантів, свій позашляховик.  Про це повідомила  Українська служба Польського радіо,  пише Dailylviv.com.

«Бійці на фронті дуже потребують цього. Це Suzuki Grand Vitara 2005 року випуску. Автомобіль досить старий та побитий. Тому, я думаю, що наступний етап цього позашляховика буде десь на фронті на Донбасі… Мабуть, це буде його останній етап».

Як говорить Матеуш Водзінський, він передасть свій автомобіль до білоруського добровольчого батальйону Збройних сил України:

«Автомобіль потрапить до добровольчого батальйону білорусів, які воюють десь під Миколаєвом. По-перше, вони воюють з Росією, яка вторглася в Україну, а по-друге, як кажуть бійці, коли закінчиться війна в Україні, вони наведуть лад і у своїй країні, з Лукашенком».

За словами жителя Лапіч, він зібрав кошти ще на дві машини, які також планує переказати бійцям, які воюють з російськими загарбниками в Україні.

«Я зібрав кошти ще на дві машини, а зараз загалом збираю вже на четверту. Я буду відвозити їх по черзі. Мабуть, це будуть машини, схожі на мою. Можливо, буде й пікап, тому що пікапи найбільш потрібні. Ці автомобілі не будуть в ідеальному стані, якщо йдеться про візуальний вигляд, але важливо, щоб вони проявили себе на фронті».

Рятувальникам Львівщини подарували німецьку 30-ти метрову пожежну автодрабину

На Львівщині медзаклади отримали 5 мобільних рентгенів і 60 ультразвукових апаратів

Польща переходить на другий етап допомоги українським біженцям: що змінилося

Польські Краби готові до бою на фронті – Резніков

У Польщі українські школярі зможуть складати іспити на атестат зрілості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.