Протитуберкульозну вакцину для дітей у Львові надіслали з Польщі

–>

Польські фармацевтичні компанії спільно із інвестиційними фірмами організували доставку необхідних лікарських засобів Львівській обласній клінічній лікарні.

Серед іншого заклад отримав протитуберкульозну вакцину для дітей. Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

Збройна агресія Росії проти України спричинила низку проблем у львівській лікарні, зокрема дефіцит вакцин для новонароджених. На допомогу прийшли Biomed Lublin, BEST S.A, Alpen Pharma Group та MakMedia Group, які безкоштовно нададуть необхідні ліки на суму 400 тисяч злотих злотих.

«Ми організували транспортування найнеобхідніших речей до Києва й Тернополя, як для цивільних, так і для бійців. Ми підтримували сім’ї мігрантів, разом з містом Ельблонґом влаштували пікнік, на якому діти з України інтегрувалися з польськими однолітками, а разом з містом Гдиня модернізували квартири, надані містом переселенцям з України. Також змогли зробити свій внесок у фінансування вакцин для немовлят», – розповів президент правління BEST S.A. Кшиштоф Борусовський.

Благодійники впевнені, що це не остання акція такого типу, і що надані вакцини і препарати допоможуть лікарні у ці надзвичайно важкі часи.

«Маю задоволення щодня працювати і з BEST, і з Biomed Lublin, я радий, що нам вдалося сформувати «консорціум серця» для лікарні у Львові», – пояснює Міхал Макарчик-Родкевич, керуючий партнер агентства MakMedia Group та координатор збору.

Вантаж уже благополучно прибув в Україну.

«Ми раді, що можемо таким чином підтримати місцевих дітей. Допомога людям – наша головна мета», – зазначив Максиміліан Свінярський, президент правління Biomed Lublin.

Медсестри з України рятують лікарні Західнопоморського воєводства

На Львівщині медзаклади отримали 5 мобільних рентгенів і 60 ультразвукових апаратів

У Львові зібрали перші 2 млн євро на будівництво реабілітаційного центру: хто дав гроші

Де і які дослідження для раннього виявлення раку можна зробити безоплатно: роз’яснення МОЗ

Два міністри – український і німецький – відвідали Львівщину

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.