Сервісні центри МВС відновили онлайн-запис до електронної черги

Через електронну чергу можна записатися практично на всі послуги.

Функціонал онлайн-запису до електронної черги сервісних центрів МВС відновили. Це дозволить заощадити час клієнтів і з користю розпланувати його. Про це повідомили на сайті Головного сервісного центру МВС. 

Записатися можна онлайн на офіційному веб-сайті за посиланням. Тут же — обрати розділ «Запис в е-чергу», пройти ідентифікацію через сервіс ID.GOV.UA (це загальнодержавна електронна система ідентифікації особи, яка дає змогу використовувати всі можливі в Україні способи електронної ідентифікації), зазначити місце отримання послуги, саму послугу та дату і час відвідування сервісного центру МВС.

Через електронну чергу можна записатися практично на всі послуги. Виняток тільки для складання практичних іспитів на право керування транспортним засобом. Тут діє інший алгоритм. Талон варто брати у терміналі, що встановлений у приміщенні сервісного центру МВС або за його відсутності — в порядку живої черги.

Онлайн-запис є індивідуальним і передати його іншій особі не можна. Також додають, що в разі оголошення повітряної тривоги до початку роботи сервісного центру МВС послуги почнуть надавати лише після відбою. Якщо сирена лунає під час робочого дня, обслуговування призупиняють, а відвідувачам пропонують піти в укриття. При цьому очікування в черзі подовжується на час тривалості повітряної тривоги.

Нагадаємо, через чисельні кібератаки на початку війни довелося тимчасово відключити електронну чергу. Окрім цього, дводенні черги через нульове розмитнення автомобілів утворилися у сервісних центрах МВС. Зокрема, в регіональному центрі МВС, що на вулиці Данила Апостола, 11. Щодня тут можна було натрапити на десятки автівок. Щоб встигнути зробити усе за день, люди займали «живу» чергу ще з ночі.

До початку повномасштабної війни функціонувала електронна електронна форма реєстрації, однак електронні записи відмінили, аби уникнути хакерської атаки сайту територіальних сервісних центрів МВС. Про те, що робив сервісний центр, аби впоратися з чергами, та на що скаржаться львів'яни, читайте у матеріалі. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.