Білорусь готується до переходу на воєнний час

–>

Білорусь проводить масові військові тренування та навчання, на яких відпрацьовується «перехід із мирного на воєнний час»

Про це інформує ГУР Міноборони України, пише Dailylviv.com. 

Як йдеться у повідомленні, зі 7 червня збройні сили Білорусі розпочали чергові заняття з бойової готовності. Основна мета тренувань: «перехід із мирного на воєнний час». Заняття проводяться також серед строковиків після чергового призову на військову службу та освоєння новим поповненням програми початкової військової підготовки.

У рамках вказаних зборів відпрацьовуються питання організації охорони та оборони об’єктів військової та цивільної інфраструктури, виконання заходів воєнного стану, а також протидія диверсійно-розвідувальним групам.

У період з 22 червня до 1 липня в Гомельській області заплановано проведення мобілізаційних навчань з військовими комісаріатами. До тренувань додатково залучатимуться усі категорії військовослужбовців, підрозділи, військові частини, з’єднання, органи військового управління. Тематика аналогічна: «перехід із мирного на воєнний час».

Також з 28 червня до 16 липня на території Жлобинського району Гомельської області заплановано проведення військових зборів з військовослужбовцями новостворених територіальних військ.

Білорусь збільшуватиме чисельність армії до 80 тисяч: зміна риторики Лукашенка

Зростання воєнних загроз з білоруського напряму: що відбудеться від 18 червня до 8 липня (відео)

Білорусь закрила повітряний простір на півдні до 8 липня

Лукашенко припускає, що Білорусі доведеться воювати за Західну Україну

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.