Німецький міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах застряг у ліфті у Львові

Німецький міністр охорони здоров’я Карл Лаутербах ненадовго застряг у ліфті під час свого візиту до однієї з лікарень Львова.

Німецький міністр охорони здоров'я Карл Лаутербах ненадовго застряг у ліфті під час свого візиту до однієї із лікарень Львова, у п'ятницю, 10 червня. Про це він написав у своєму Твіттері.

«Останній твіт про подорож Україною. Клініки були в незадовільному стані. Ось я застряг у ліфті з міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком, який раптом опустився на 1 метр. Спочатку ніхто не хотів вилазити…», – написав Лаутербах, додавши фото, пише «Європейська правда».

Міністр не уточнив, як вони вибралися з ліфта.

Нагадаємо, учора, 10 червня, міністр охорони здоров'я Німеччини Карл Лаутербах побував у кількох лікарнях Львова. Зокрема на презентації проєкту реабілітаційного центру «Незламні». Там міністр оголосив, що Німеччина надасть медичну підтримку Україні. Зокрема його країна готова допомогти з технічним забезпеченням і фахівцями а також долучитись до будівництва реабілітаційного центру для поранених у війні українців, який будуватимуть у Львові.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.