росія не відмовилася від повного захоплення України: має план на 120 днів війни, – ГУР МО

–>

Захисники України зірвали план путінського бліцкригу із захоплення Києва, Харкова та Одеси, тому зараз основні зусилля окупанти зосередили на сході України.

Про це в ефірі телеканалу “Настоящее время” заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, пише Dailylviv.com. 

За даними воєнної розвідки України, росія ще має достатній потенціал для ведення довготривалої війни проти нашої держави.

За словами Вадима Скібіцького, супротивник застосовує на території України 103 батальйонно-тактичні групи, які безпосередньо беруть участь у бойових діях. Ще близько 40 БТГр перебувають в резерві та можуть бути використані проти Збройних Сил України.

Також представник воєнної розвідки України розповів, що у зв’язку з військовими невдачами окупаційних військ генеральному штабу рф доводиться кожні 30 днів коригувати плани вторгнення та зосереджувати всі зусилля лише на певних напрямках.

“Ми маємо підтверджену інформацію, що росіяни мають план на 120 днів війни. Подальше корегування цього плану буде залежати від того наскільки противник досягне успіху чи навпаки зазнає поразки на сході України. Проте, мети так званої спеціальної воєнної операції, про яку путін заявляв на початку війни, росіянам так і не вдалося досягнути”, – зазначив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

У Львівській області в суботу ввечері увімкнули сирени повітряної тривоги

Україні оголосив війну не Мордор, а Росія

Протикорабельними ракетами Х-22 росія б’є по наземних цілях: розвідка пояснила причину

Росія готується збільшити інтенсивність обстрілів України балістичними ракетами з білорусі

рф активізувала просування на південь від Ізюма – Британська розвідка

Окупанти на тимчасово захоплених територіях України готують масовий терор – Генштаб

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.