3D-студія, що переїхала до Львова, планує зробити цифрові копії героїв з «Азовсталі»

Охочі в усьому світі могли б створювати з ними контент і в такий спосіб прославляти українську армію.

Після початку повномасштабної війни столична 3D-студія deep3dstudio розмістила у Львові свою тимчасову локацію та розпочала проєкт, перетворюючи підбиті танки, БМП і вантажівки окупантів на колекцію віртуальних трофеїв. Згодом їх планують продати на аукціоні та спрямувати зібрані кошти на потреби української армії.

Окрім роботи з підбитою російською технікою, у компанії думають на перспективу про оцифрування українських героїв. Так, охочі в усьому світі могли б створювати з ними контент і в такий спосіб прославляти українську армію. В цьому випадку команда також працює над питанням безпеки особистих даних, щоби детальні зображення не були використані з поганою метою.

Читайте також: «У повній антисанітарії та з відкритими ранами». Полк «Азов» показав фото поранених захисників

«Ми всі знаємо, як виглядають воїни батальйону «Азов», це їхнє бажання. Ми їх попереджаємо, мовляв, ваша модель буде передана тільки з вашого відома!» – каже креативний директор компанії Андрій Компанієць у матеріалі Tvoemisto.tv.

Бренд-менеджер Станіслав Онопрієнко доповнює, що в них є потужна юридична команда, яка контролює весь процес. Студія купує IP-права моделей, їхню зовнішність, після чого продукт передається клієнтам.

«Звісно, ми розуміємо, що є ринок deep fake і подібного штучного контенту, який може бути використаний з різною метою. Зараз є багато відео і з президентом Зеленським, де він говорить про капітуляцію, і такі ж відео з путіним, де він каже, що зупиняє війну. Тобто ми розуміємо, що всі сторони використовують нові технічні можливості для того, аби впливати на ситуацію», – додає він.

Читайте також: Знали, що 90% не повертаються, – Зеленський про пілотів, які доставляли їжу та ліки захисникам «Азову»

Нагадаємо, що вже три роки deep3dstudio створює цифрові копії людей для фільмів, кліпів та іншого візуального контенту. Tvoemisto.tv відвідало студію в її тимчасовій локації у Львові, детальніше читайте за посиланням. 

Віталій Голіч

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.