Відсторонення працівника Генштабу від роботи та протест під посольством росії. Головні події дня у Києві

Дайджест новин за 12 травня.

Стрільба у спальному районі 

У соцмережах з’явилась інформація, що посадовець Генерального штабу погрожував охоронцям та відвідувачам житлового комплексу в столиці.

Пізніше міністр оборони Олексій Резніков відреагував на інформацію. «За моїм наказом розпочате службове розслідування для з’ясування усіх обставин інциденту, коли посадова особа Генерального штабу Збройних Сил України – керівник одного з управлінь, вчинила дії, які мають ознаки не тільки дисциплінарного, але й кримінального правопорушення. Створено відповідну комісію на чолі з заступником Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенантом Євгеном Мойсюком. На час розслідування посадовець відсторонений від виконання обов’язків», – написав він. 

Якщо у встановленому порядку підтвердяться факти, що внаслідок дій посадовця була загроза настання тяжких наслідків, а саме – ризик для життя та здоров’я дитини, буде зроблено все для справедливого покарання. 

Затримання колаборанта 

На в’їзді до столиці прикордонники затримали прихильника російської армії з Горлівки. Він підтримував дії окупантів, обмінювався фото та відеофайлами обстрілів. Тепер чоловіком займеться Служба безпеки України.

Акція протесту 

Біля будівлі посольства російської федерації відбулася акція протесту «Останній день росії».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.