На фронті загинув відомий київський активіст Роман Ратушний

На Харківщині загинув відомий київський активіст, голова ГО «Захистимо Протасів яр» Роман Ратушний. Він був розвідником 93 окремої механізованої бригади «Холодний яр» і загинув в бою під Ізюмом, повідомляє ГО «Захистимо Протасів Яр».

Роман Ратушний загинув у бою ще у четвер, 9 червня, але його загибель підтвердили лише сьогодні.

«9 червня в бою, під Ізюмом, загинув лідер нашої громади, голова ГО «Захистимо Протасів яр» і розвідник 93 омбр «Холодний яр» – Роман Ратушний. Ромчик був кращим з нас, відчайдухом, який завжди був першим в будь-якому бою і ніколи не проявляв страху. Так сталося, що в його останньому бою, він був в розвіддозорі в складі бойової групи і загинув під час виконання бойового завдання», – йдеться у повідомленні.

Роман був переконаний, що: «чим більше росіян ми вб’ємо зараз, тим менше росіян доведеться вбивати нашим дітям». Він також виступав проти надання українського громадянства так званим «добрим росіянам» і зауважував, що первинною ідентифікацією українців – українська мова.

«5 липня Ромі мало б виповнитися 25… Він був патріотом все життя: учасник Революції Гідності в 15 років, громадський активіст, очолював ГО «Захистимо Протасів яр».

З першого дня повномасштабного російського вторгнення Роман брав участь в боях під Києвом, а потім вже в складі 93 ОМБР «Холодний яр» звільняв Тростянець, воював на Сумщині та під Ізюмом», – йдеться у повідомленні.

Про дату похорон буде повідомлено пізніше.

Карта для допомоги (матері Романа):

4149609012655017 (Поваляєва Світлана Вадимівна).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.