В Інтернаціональному легіоні воюють добровольці з 55 країн. Звідки найбільше

Легіон фінансують з оборонного бюджету України.

До Інтернаціонального легіону, який створили після повномасштабного вторгнення росії, долучилися добровольці з 55 країн з усіх континентів. Про це повідомляє речник Інтернаціонального легіону оборони України Дам'єн Магру, передає Укрінформ.

«У нас є представники 55 країн з усіх континентів, навіть таких далеких, як Бразилія, Південна Корея, Австралія», – пояснює він.

За словами Магру, найбільше в легіоні американців і британців, за ними йдуть поляки та канадці, потім – представники різних країн. Зокрема, досить велика кількість – із країн Балтії та північних країн, серед яких речник Інтернаціонального легіону виділив Фінляндію. Загальну кількість легіонерів Магру не називає, пославшись на конфіденційність інформації.

Також зазначимо, що Інтернаціональний легіон входить до складу Збройних сил України і фінансують його з оборонного бюджету.

«Це стосується всіх видатків на проживання, зарплати бійців, зброї та амуніції. У нас є додаткові благодійні кошти від приватних донорів, насамперед західних. Зібрані на різних платформах кошти ми витрачаємо виключно на обладнання для наших бійців, яке не входить у стандартний військовий пакет, що видається ЗСУ, і потрібне на полі бою, але не фінансується через державні канали України», – поінформував речник Інтернаціонального легіону.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення російські окупанти втратили 1432 танків, 213 літаків та 125 крилатих ракет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.