Львівська обласна рада достроково припинила повноваження депутата Григорія Козловського

–>

Сьогодні, 14 червня, Львівська обласна рада достроково припинила повноваження депутата від ЄС Козловського Григорія Петровича.

Про це інформує пресслужба ЛОР, пише Dailylviv.com.

Рішення  ухвалили на підставі заяви Григорія Козловського від 6 травня 2022 року про складання ним депутатських повноважень.

Рішення обласної ради «Про дострокове припинення повноважень депутата Львівської обласної ради VIІI скликання Г. Козловського» невідкладно скерують до Львівської обласної територіальної виборчої комісії.

Нагадаємо, Григорій Козловський став депутатом Львівської обласної ради за результатами місцевих виборів у жовтні 2020 року. У ЛОР він представляє фракцію «Європейська Солідарність». Він очолює комісію облради з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури і паливно-енергетичного комплексу.

Також Григорій Козловський був депутатом Львівської міської ради 7-ого скликання (2015-2020 рр) від партії «Блок Петра Порошенка».

Григорій Козловський є найбагатшим депутатом Львівської облради. У 2020 році його сукупний дохід становив майже 37 млн грн. Фігурант низки антикорупційних журналістських розслідувань. 

Григорію Козловському належить винниківський футбольний клуб «Рух», Винниківська тютюнова фабрика, «Гранд Готель» у центрі Львова та ще низка ресторанів. 

Хто вкрав Винниківське озеро: правозахисники й громада звинувачують Григорія Козловського та місцеві органи влади

Козловський подарував новий медичний центр однорічному сину

Депутати ЛМР віддали майнові комплекси двох ринків Львова групі Козловського за невідому суму

Екскомпанія Козловського хоче змінити межі історичного ареалу Львова, які не затверджені депутатами міськради

Не порівняти вплив Дубневичів на облраду попереднього скликання з впливом Винниківської тютюнової фабрики – на теперішню,- ексголова (відео)

Бізнеси Козловських у Винниках щедро годують коштами платників податків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.