Львівський бренд туристичного одягу показали на міжнародній виставці у Німеччині

–>

Львівський бренд туристичного спорядження та одягу Turbat представив свою продукцію на українському стенді в межах міжнародної виставки OutDoor by ISPO у німецькому Мюнхені.

Про це інформує пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Цьогорічний стенд складався з двох частин, щоб ще раз наголосити та привернути увагу міжнародної спільноти до повномасштабної війни в Україні.

У темній частині стенда показана сучасна реальність, як ціла Україна живе та працює в укриттях. Спальники, килимки і намети були створені брендом, щоб відчувати свободу. Зараз вони служать, щоб захистити свободу жити і подорожувати. Світла частина стенда про майбутнє, за яке ми боремось: за свободу створювати та бути успішними. В цій частині представлено українські бренди туристичного спорядження та їхні флагманські продукти.

«Ми бачимо, як поступово світ починає втомлюватися від російсько-української війни, однак участь у такого роду заходах показує усій міжнародній спільноті, що ми не здаємося на жодному з фронтів, ми боремося та віримо у мирне українське майбутнє», – прокоментував керівник департаменту економічної політики Львівської ОВА Степан Куйбіда.

Учасники отримали можливість безкоштовно взяти участь у виставці, їм надали виставкову площу. Підтримав наш бізнес своїм візитом консул України в Мюнхені – Дмитро Шевченко.

Два міністри – український і німецький – відвідали Львівщину

Важкопоранених зі Львова евакуювали в Німеччину

Німеччина поставить в Україну зброї ще на 186 млн євро

Парламент Німеччини схвалив поставки важкого озброєння Україні

Львів ближчий до Берліна, ніж Берлін до Парижа, – депутат бундестагу

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.