У Львові відкрили центр підтримки для переселенців

У Львові на вулиці Костя Левицького, 67 відкрили міський центр підтримки для вимушено переміщених українців, у якому люди можуть отримати допомогу з пошуком житла чи роботи, а також з іншими питаннями. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі міської ради.

Так, новий центр є розширеною версією того, що функціонував на вулиці Князя Романа. Відтепер вимушені переселенці можуть отримати допомогу з питань пошуку помешкання й соціальної підтримки, пошуку роботи, освіти і дозвілля, медицини, відновлення документів тощо.

«Люди, які рятуючись від війни опинилися у Львові, з перших днів отримують тут допомогу і підтримку. Зараз певні процеси почали набирати системного характеру, і ми вирішили, що доцільно об’єднати всю допомогу від міста в єдиному центрі»,  – зазначив мер міста Андрій Садовий.

За даними керівника міського управління соціального захисту Ігоря Кобрина, у Львові наразі роживає майже 100 тисяч вимушено переміщених українців, які офіційно зареєструвалися. Неофіційно – ще декілька десятків тисяч осіб.

Центр підтримки працює за таким графіком: понеділок-четвер – з 9.00 до 18.00 год., п’ятниця – з 9.00 до 16.00 год. (без обідньої перерви).

Контакти: 0505554461

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.