Зеленський доручив Залужному перевірити забезпечення бійців

За його словами, військовим повинно вистачати всього необхідного для захисту.

Президент Володимир Зеленський попросив головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного перевірити чи забезпеченні українські захисники необхідними засобами захисту. Про це він повідомив у своєму вечірньому відеозверненні. 

Читайте також: Зеленський підписав закон про дозвіл відправляти тероборону до зони бойових дій

«Попросив головнокомандувача Збройних сил України дуже уважно поставитися до повідомлень у ЗМІ та в соцмережах про те, що в частини наших бійців немає достатньо засобів індивідуального захисту. Доповіді, які я отримую, суттєво відрізняються від того, що обговорюється суспільством. І я очікую перевірки логістики в армії – перевірки того, що постачається, і того, як розподіляються засоби індивідуального захисту», — сказав він. 

За його словами, на сьогодні всім, хто перебуває в зонах бойових дій, повинно вистачати всього необхідного для захисту, адже держава забезпечує таке постачання.

Нагадаємо, що військовослужбовець, який йде захищати Україну від російського ворога, повинен бути забезпечений усім необхідним – від взуття до матеріально-технічних засобів. Про усе має подбати держава, проте реалії такі, що досі спорядження для захисників закуповували волонтери. Наскільки сьогодні забезпечений військовий, чому волонтери, а не держава, далі одягають військових, які є проблеми з постачанням допомоги читайте у матеріалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.