Львівська облрада розшукає своїх депутатів-утікачів з України через Держприкордонслужбу

–>

Микола Седіло
Фото: ФБ

41-річний депутат Львівської облради від «Європейської солідарності», який очолював комісію з питань комунального майна, підприємець Микола Седіло покинув Україну 26 лютого.

Депутат Львівської облради від «Європейської солідарності» Микола Седіло, який у перші дні повномасштабної російсько-української війни виїхав за кордон і досі не повернувся в країну, написав заяву про складання депутатських повноважень. Про це повідомила голова Львівської облради Ірина Гримак на засіданні сесії у вівторок, 14 червня. Першому засіднанні за час повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Учора депутати Львівської облради вирішили скерувати запит до Державної прикордонної служби і оприлюднити на офіційному сайті прізвища обранців, які покинули Україну в час війни.

Десятеро з 84-х депутатів Львівської облради взяли зброю до рук після повномасштабного російського вторгнення в Україну. Таку інформацію ZAXID.NET отримав від керівників та представників різних фракцій обласної ради, пише Dailylviv.com.

З найбільшої фракції «Європейська солідарність» до складу підрозділів територіальної оборони і ЗСУ вступили троє депутатів – Степан Буняк, Олександр Ганущин, Євген Швед.

З фракції «Свобода» до війська відправилися двоє депутатів – Михайло Байтала та Едуард Леонов.

Пішли служити і двоє обранців від фракції НРУ – Роман Филипів та Богдан Гагалюк, ще двоє від УГП – Тарас Чолій та Юрій Фольварочний (ці двоє депутатів відкликані керівництвом УГП за порушення партійної дисципліни, але розгляд цієї справи ще триває у суді, тому формально вони вважаються депутатами).

Також пішов на військову службу депутат Львівської облради від «Самопомочі» Олександр Кобзарев.

Прикметно, що п’ятеро з мобілізованих депутатів були присутні 14 червня на засіданні облради – Михайло Байтала, Едуард Леонов, Тарас Чолій, Богдан Гагалюк та Роман Филипів. Як пояснили ZAXID.NET в апараті Львівської облради, на їхнє прохання апарат надсилав листи у військові частини, щоб обранців відпустили на сесію. Натомість пропустили перше з початку війни засідання облради загалом 20 депутатів з усіх фракцій. За словами голови облради Ірини Гримак, багато хто з відсутніх виїхав з країни.

Окрім того, серед діючих депутатів облради є кадрові військові, які були в ЗСУ раніше – ще до початку великої війни. Роман Дмитришин з «Голосу» є військовим медиком, Павло Ткачук від «Слуги народу» багато років очолює Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, а Олександр Тіщенко від «Слуги народу» обіймає посаду начальника Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (обласний військкомат).

Львівська обласна рада достроково припинила повноваження депутата Григорія Козловського

Війна і децентралізація влади: нова практика від Херсона до Львова

Завтра в облраді визначать, коли скликати позачергову сесію з питань тероборони

Голова ЛОДА ініціює сесію облради для підвищення обороноздатності та мобілізаційної готовності

Якщо якийсь гіркін спробує захопити адмінбудівлі, він буде розстріляний нашим спецназом без попередження,- міністр

Найбагатший депутат Львівської обласної ради відмовився від мандату

Працівники апарату Львівської обласної ради заробляють у 3-5 разів більше, ніж вчителі і лікарі

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.