Після перемоги Kalush на «Євробаченні» уже майже 70 дітей назвали Стефаніями

На Львівщині поки що Стефанією назвали одну дитину.

За місяць після перемоги України на «Євробаченні-2022», яке відбулося 14 травня, іменем Стефанія назвали 68 українських дітей, повідомляє Міністерство юстиції України.

«Поки весь світ наспівує рядки гурту Kalush про маму Стефанію, яка перемогла на пісенному конкурсі «Євробачення-2022», українці все частіше називають своїх діточок цим ім’ям», – йдеться у повідомленні.

Як уточнила у коментарі Тvoemisto.tv головна спеціалістка відділу Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Оксана Вендиш, на Львівщині ім’я Стефанія після Євробачення дали лише одній дитинці у Дрогобичі.

Нагадаємо, що український гурт «Kalush Orchestra» з піснею «Stefania» цього року здобув перемогу на пісенному конкурс «Євробачення». Загальний бал від почесного журі країн та глядачів для них становить 631. Після свого виступу гурт закликав світ врятувати «Азовсталь» і Маріуполь. «Help Ukraine, Mariupol, hepl Azovstal! Right now», – вигукнув засновник гурту та соліст Олег Псюк після завершення виступу у фіналі.

Потяг «Івано-Франківськ-Київ» перейменували на «Стефанію». Хто така Стефанія, якій гурт «Кalush» присвятив переможну пісню на Євробаченні, читайте тут.

Ольга Шведа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.