Британія надасть Україні понад 20 далекобійних самохідних гаубиць M109

Союзники починають надавати Україні артилерійські та ракетні системи великої дальності, які дадуть змогу здобути перевагу над окупантами.

Британія закупила та відремонтувала понад 20 далекобійних самохідних гаубиць M109, які відправить в Україну. Про це заявив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес після зустрічі міністрів країн НАТО у Брюсселі, передає Укрінформ.

«Ми розгортаємо понад двадцять 155-міліметрових самохідних гаубиць, які закупили на світовому ринку. Ми їх відремонтували, і вони починають надходити. Вони мають значно більшу дальність дії, ніж 152-міліметрові», ​​— сказав Воллес.

Читайте також: Франція поставить Україні шість самохідних артилерійських установок Сaesar

Він додав, що рф перевершує Україну з точки зору артилерійського вогню у співвідношенні 20 до 1 в деяких районах. Однак, за його словами, союзники починають надавати Україні артилерійські та ракетні системи великої дальності, які дадуть змогу її силам здобути перевагу.

Читайте також: США нададуть Україні новий пакет військової допомоги на один мільярд доларів

Нагадаємо, 15 червня у Брюсселі під егідою США відбулася третя зустріч Контактної групи з оборони України. У заході взяли участь майже 50 країн, включаючи країни НАТО та глобальних партнерів Альянсу, які погодили невідкладні заходи із військової допомоги Україні у боротьбі проти російської агресії.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.