Чотирьом медикам Львівщини вручили державні нагороди

Урочистості відбулися напередодні Дня медичного працівника, який традиційно відзначають у третю неділю червня.

У Митрополичих садах Архикатедрального Собору Святого Юра чотирьом медикам Львівщини вручили державні нагороди. Урочистості відбулися напередодні Дня медичного працівника, який традиційно відзначають у третю неділю червня. 

Указом президента України за значний особистий внесок у державне будівництво, науково-технічний розвиток української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю присвоїли почесне звання «Заслужений лікар України»: Михайлу Секелі, Омеляну Синенькому, Надії Рудницькій та Юрію Кривку.

«Останні декілька років ви стали викликом не лише для нашої медицини, але й усього світу, адже саме ви першими прийняли на себе удар Covid-19, а зараз невтомно допомагаєте нашим воїнам, лікуючи їх та даючи їм шанс на здорове майбутнє», – цитує директора департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис пресслужба Львівської ОВА.

Також вручили подяки колективам Львівського військово-медичного клінічного центру державної прикордонної служби України та Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Фото: Львівська ОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.