Підтримали 200 депутатів: дорадчий орган ЄС погодив надання Україні статусу кандидата

–>

Дорадчий орган ЄС ухвалив резолюцію на підтримку надання Україні статусу країни-кандидата на членство в ЄС.

У документі містяться положення щодо українських біженців та наголошується на необхідності мобілізації міжнародної допомоги для підтримки економіки України.

Європейський економічний і соціальний комітет ухвалив резолюцію на підтримку надання Україні статусу країни-кандидата на членство в ЄС.

Про це інформує “Європейська правда”, пише Dailylviv.com.

Рішення підтримали 200 депутатів – майже всі, хто взяв участь у пленарному засіданні комітету.

“ЄЕСК закликає Європейську раду надати Україні статус кандидата на членство в ЄС на зустрічі 23-24 червня 2022 року. Статус кандидата має бути наданий Україні без шкоди для процесу входження країн Західних Балкан. ЄЕСК виступає за створення системи поетапних інтеграційних кроків на основі acquis communitaire (законодавства ЄС. – Ред.)”, – йдеться у затвердженій резолюції.

У документі також містяться конкретні рекомендації щодо створення умов для адаптації українських біженців на трудовому ринку ЄС та забезпечення їхнього доступу до соціальних послуг, включаючи освіту та медичне обслуговування.

У резолюції наголошується на необхідності мобілізації міжнародної допомоги для підтримки економіки України у нинішніх важких умовах, а також для масштабного відновлення соціальної та іншої важливої інфраструктури, зруйнованої внаслідок російської агресії.

Європейський соціально-економічний комітет – дорадчий орган Європейського Союзу, який був створений, щоб забезпечити представництво інтересів різних економічних і соціальних груп.

17 червня очікується висновок Єврокомісії щодо заявок України, Грузії та Молдови на вступ до ЄС.

Україна повинна подати заявку на членство в ЄС та отримати ПДЧ у НАТО, – Президент

Європарламент визнав право України вступити в ЄС

Вступ України в ЄС не розтягнеться на десятиріччя і п’ятирічки: все відбудеться швидше, – ОП (відео)

Нижня палата парламенту Польщі закликала уряди країн НАТО та ЄС усебічно підтримати Україну

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.