На Львівщині попрощалися з загиблим на війні бійцем 24-ої бригади в день його народження

Герой загинув ще у березні та став першим уродженцем з Равщини, який поліг від рук окупантів.

17 червня у Рава-Руській громаді попрощалися з загиблим захисником Михайлом Пиглюком. Герой поліг у бою з російськими окупантами біля Попасної на Луганщині ще 21 березня та став першим мешканцем Равщини, який віддав життя захищаючи Україну у зоні бойових дій. Про це повідомили у Рава-Руській міській раді.

Спершу він був похований як невідомий захисник України. 40-річний військовий був одружений та виховував трьох діток. Проживав у Львові. 25 лютого добровільно зголосився до війська і був мобілізований у 24 окрему механізовану бригаду.

Пошуки тіла Михайла Пиглюка, встановлення його особи та проведення необхідних заходів тривали упродовж майже трьох місяців. Лише 17 червня, у день народження Героя його домовину зустріли у Раві-Руській. Чин похорону відбувся у церкві Святої Трійці в селі Потелич, де народився Михайло Пиглюк. Перепоховали Героя на місцевому цвинтарі.

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.