У Львові урочисто погасили нову поштову марку «Zатонув чи Vтопився»

Марка матиме доволі обмежений тираж – близько тисячі примірників.

У Львові урочисто погасили нову поштову марку «Zатонув чи Vтопився», дизайн якої розробила студентка третього курсу Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури Олександра Кузьменко. Про це повідомляє Львівська ОВА.

Марка матиме доволі обмежений тираж – близько тисячі примірників. Основне її призначення – подяка міжнародними партнерами, фондами та діаспорами за допомогу, яку вони надають Україні. За словами першого представника начальника Львівської ОВА Андрія Годика, якщо буде потрібне, працюватимуть з додатковим тиражем цієї марки.

Як наголосив керівник Львівської дирекції АТ «Укрпошта» Євген Савчук, ця марка показує іронічне ставлення до окупантів.

Дизайн марки розробила студентка третього курсу Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури Олександра Кузьменко, яка перемогла в конкурсі серед студентів.

Першою погашеною маркою в час війни стала марка про воєнний корабель. Станом на зараз випустили понад 6 мільйонів примірників першої та другої серії.

Нагадаємо, марки з «російським воєнним кораблем» від «Укрпошти» набула широкої популярності. По всій країни у поштові відділення шикувались величезні черги, щоб її придбати.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.