Медики львівської 103-ї бригади ТрО надають медичну допомогу в прифронтових селах

Кількість пацієнтів медичної служби давно перевищила понад дві сотні.

Військовослужбовці 103-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ, які перебувають в районі виконання завдань у Донецькій області допомагають цивільному населенню прифронтових територій. Населення потребує не лише продукти харчування чи засоби гігієни, а й повноцінну медичну допомогу, повідомляє служба зв'язків з громадськістю 103-ї бригади ТрО.

Зокрема, львівські бійці допомогли Миколі, який проживає в одному з прифронтових сіл з батьками похилого віку, дружиною та двома дітьми. За його словами, без українського війська вони б можливо і не вижили.

«Життя після приходу української армії змінилося до кращого – з'явилася допомога, особливо медикаменти, оскільки ми відрізані від решти світу», – каже місцевий мешканець Микола.

За його словами, у 2014 році, коли селище було під російською окупацією, росіяни складали списки свідомих українців та хотіли вішати всіх на центральній площі.

Читайте також: До Львова з Бахмута доправили 15-річну дівчинку, яка керувала авто з простреленими колінами

Як зазначив військовий лікар з позивним «Знахар», якщо раніше в мирні часи амбулаторії працювали зі своїм штатом спеціалістів, то зараз повноцінного функціонування медичних закладів немає, а Збройні Сили України не можуть не допомогти цивільному населенню.

Кількість пацієнтів медичної служби давно перевищила понад дві сотні і щоразу це число збільшується. Для багатьох – це єдиний шанс отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Нагадаємо, що військовослужбовці 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Львівщини долучились до евакуації транспортних засобів держпідприємства «Артемсіль».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.