Британські війська повинні бути готові стикнутися з Росією на полі бою, – новий командувач

–>

Новий командувач британської армії виступив із закликом до військ, сказавши їм, що вони повинні бути готові стикнутися з Росією на полі бою.

Генерал сер Патрік Сандерс, який заступив на посаду минулого тижня, звернувся до всіх рангів і державних службовців у внутрішньому листі 16 червня. Із цим листом ознайомилась ВВС, пише Dailylviv.com.

Вторгнення Росії в Україну свідчить про необхідність “захищати Велику Британію та бути готовим воювати та вигравати війни на суші”, каже він.

Джерело з оборонного відомства повідомило кореспонденту BBC Джонатану Білу, що тон повідомлення, опублікованого у внутрішній мережі Міністерства оборони, не здивував.

За його словами, всі армії тренуються для боротьби, але тепер загроза явно змінилася.

“На тлі війни на суші”

Генерал сер Патрік зазначив у повідомленні, що він став першим начальником Генерального штабу “з 1941 року, який перебрав командування армією на тлі війни на суші в Європі за участю великої континентальної держави”.

“Вторгнення Росії в Україну унаочнює нашу основну мету – захистити Британію і бути готовими боротися і вигравати війни на суші – і посилює вимогу стримати російську агресію погрозою сили”, – зазначив генерал.

“Світ змінився з 24 лютого, і зараз є нагальна необхідність створити армію, здатну воювати разом із нашими союзниками та перемогти Росію в битві”, – додав він.

Командувач також поставив за мету “прискорити мобілізацію та модернізацію армії, щоб зміцнити НАТО і позбавити Росію можливості окупувати інші частини Європи”.

“Ми – покоління, яке має підготувати армію до того, щоб знову воювати в Європі”, – заявив він.

Російське вторгнення в Україну змінило перспективи британської армії, якій найближчими роками загрожує скорочення.

У березні 2021 року уряд оголосив про скорочення до 2025 року кількості солдатів до 72 500.

Згідно з даними IISS Global Military Balance 2020, Росія витрачає близько 4,14% свого валового внутрішнього продукту на свої війська, тоді як Британія – близько 2,33%.

У листопаді минулого року перед вторгненням Росії в Україну прем’єр-міністр Борис Джонсон заявив депутатам, що, на його думку, епоха танків, що їздять Європою, позаду.

“Ми повинні визнати, що старі концепції ведення великих танкових битв на європейській території минули, і є інші кращі речі, у які ми повинні інвестувати”, – сказав тоді Джонсон.

Він сказав, що вдосконалені системи повітряного бою та кіберстратегії – це те, “як буде вестися війна в майбутньому… і саме це ми повинні розвивати”.

Джонсон озвучив, яке нове озброєння надійде в Україну в рамках додаткової допомоги

Великобританія за повний відхід російських військ з території України

Прем’єр Великобританії назвав наступну ціль Путіна

Лондон має намір надати 30 млн євро на зарплату українським військовим

Великобританія ініціює надання ракет Harpoons для захисту Одеси

Британія скеровує в Україну броньовані машини Mastiff

Флісову куртку Зеленського продали в Лондоні за 90 тис фунтів стерлінгів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.