На Львівщині 5 клас пожежної небезпеки

За даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології на Львівщині висока (4 клас) та надзвичайна (5 клас) пожежна небезпека. Про це Львівському порталу повідомили у відділі охорони, захисту лісу та мисливського господарства Львівського ОУЛМГ.

Відповідно до наказу Львівської обласної військової адміністрації «Про тимчасову заборону відвідування лісів та в’їзду до лісових масивів області транспортних засобів»  протягом 2022 року заборонено в’їзд до лісових масивів області (крім доріг загального користування) усіх видів транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарських потреб, а також розведення багать у лісових масивах (крім спеціально облаштованих місць і обладнаних територій для рекреації).

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства закликає дотримуватися заборони відвідування лісів та в’їзду транспортних засобів, особливо у період високої пожежної небезпеки, яка зараз встановилась на території Львівської області, а також бути обачними з використанням відкритого вогню.

Пам’ятаймо, кожний кинутий сірник або недопалок може обернутися великою бідою і трагедією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.