«Запитуймо себе, що я роблю для України?» Папа Римський звернувся до прочан

Понтифік закликав щодня думати про те, як кожен доомагає українцям.

Папа Римський Франциск звернувся до паломників на площі Святого Петра в Римі після недільної зустрічі 19 червня та закликав заохочувати себе щодня думати про те, як може допомогти українцям, які страждають від війни. Про це повідомляє Vatican News.

Понтифік закликав прочан поставити собі запитання «Що я роблю саме сьогодні для українського народу?».

«І в цей момент не забуваймо про багатостраждальний український народ, народ, який страждає. Я хочу, щоб усі  ви ставили собі запитання: Що сьогодні роблю саме я для українського народу? Молюся? Докладаю якісь зусилля? Чи стараюся зрозуміти? Що я сьогодні роблю для українського народу? Нехай кожен відповість у своєму серці», – сказав Папа.

У пресслужбі зауважують, що ці слова наприкінці молитовної зустрічі Святіший Отець сказав експромтом, перед тим, як попрощатися. На площі Святого Петра зібралося кількадесят паломників, які разом з понтифіком виголосили молитву «Ангел Господній».

Читайте також: Останнє інтерв'ю Папи виглядає як розмова людини у безвиході

Також у недільній проповіді Папа Франциск закликав молитися про народ М’янми, який страждає від насильства й переслідувань у своїй країні. Він додав, що десятки тисяч втікають з власних домівок і їм бракує базової гуманітарної допомоги.

Нагадаємо, що Папа Римський Франциск прагне приїхати з офіційним візитом в Україну, утім поїздка відкладається через стан його здоров’я. Водночас у Ватикані розглядають запрошення Папи Римського відвідати Україну та обирають час, коли візит був би якомога результативним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.