Депутат Дмитро Лубінець може стати новим омбудсменом. Що відомо

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук пропонує на посаду уповноваженого ВРУ з прав людини кандидатуру нардепа Дмитра Лубінця. Про це голова парламенту Руслан Стефанчук повідомив у Facebook.

Голова парламенту вніс пропозицію щодо кандидатури народного депутата України Лубінця Дмитра Валерійовича на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

До сьогодні Дмитро Лубінець очолював парламентський комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

Нагадаємо, 31 травня Верховна Рада звільнила з посади уповноваженої з прав людини Людмилу Денісову. Своєю чергою Денісова повідомила, що вважає своє звільнення незаконним. Деталі читайте тут.

Що відомо про Дмитра Лубінця?

У 2019 році був обраний до Верховної Ради 9 скликання як безпартійний самовисуванець за 60 округом (Донецька область). Член депутатської групи «За майбутнє». У Раді 8 скликання був представником «Блоку Петра Порошенка».

За даними руху Чесно, Лубінець тричі кнопкодавив, а також є фігурантом двох антикорупційних розслідувань. У 2016 Дмитра Лубінця та Іллю Киву звинуватили в причетності до контрабанди з так званих «Л/ДНР».

Також депутат не відобразив у звіті витрати на концерт Ольги Полякової у Волновасі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.