Кияни обрали нові назви для вулиць, які були пов’язані з росією

Одна з вулиць носитиме ім’я Романа Ратушного – київського активіста, який загинув на війні.

У застосунку «Київ Цифровий» завершилось рейтингове електронне голосування щодо перейменувань міських об’єктів, назви яких пов’язані з російською федерацією та білоруссю. Загалом отримали понад 6,5 мільйонів голосів. Про це повідомляють у Київській міській раді.

«До рейтингового електронного голосування щодо перейменувань міських об’єктів увійшли 296 об’єктів, які були відібрані експертною комісією. Громадяни України активно брали участь у процесі перейменування та віддали понад 6,5 мільйонів голосів за нові назви для вулиць, провулків, бульварів, проспектів та площ», – пояснює заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Депутат міськради Ксенія Семенова наголошує, що вже є результати голосування та наводить декілька прикладів нових назв столичних вулиць:

  • Пушкінська – Чикаленка;
  • Льва Толстого – Українських Героїв;
  • Московська – Князів Острозьких;
  • Смоленська – Сім‘ї Бродських;
  • Пітерська – Лондонська;
  • Волгоградська – Романа Ратушного. 

 

З усіма результатами голосування можна ознайомитися за посиланням. Результати голосування передали в Київську міську раду для подальшого розгляду експертної комісії. 

Нагадаємо, до 19 червня у додатку «Київ Цифровий» тривало електронне голосування за перейменування вулиць столиці, які носять назви, пов’язані з країною-агресором росією та її союзником білоруссю. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.