У Львові лікарі врятували ногу 17-річному волонтеру з Сєвєродонецька

Хлопець потрапив під обстріл «Градів».

Лікарі Першого медичного об’єднання Львова врятували ногу 17-річному волонтеру Михайлу, який під обстрілами возив їжу українським захисникам Сєвєродонецька. Про це йдеться на сторінці медзакладу.

«У Сіверодонецьку його появи щоразу чекали сотні людей. Під шквали ворожої артилерії 17-річний хлопець привозив їм їжу і воду, аж поки не потрапив під обстріл «Градів»,  йдеться у лікарні.

Щойно почалася повномасштабна війна, Михайло разом із групою неповнолітніх товаришів організував невеликий гуманітарний штаб. Вони розвозили на вантажівці харчі людям, які боялися вийти з укриттів. Доставляли провізію військовим у місця, куди не наважувалися поїхати навіть дорослі.

«5 квітня Михайло разом із друзями приїхав в гуманітарний штаб, щоб поновити запаси. Цієї миті ворог обстріляв волонтерів. Всі, хто там були, отримав важкі поранення. Михайлові уламок роздробив колінний суглоб правої ноги. Хлопець пригадує, що лежав на парковці і через страх взагалі не відчував болю, хотів допомогти друзям, але не міг навіть поворухнутися», – додають.

Більше місяця лікарі рятували ногу хлопця: операції, зовнішні металеві апарати фіксації – і їм таки це вдалося. Після протезування коліна він ходитиме.

Нагадаємо, що у Першому медичному об'єднанні Львова лікують 13-річного Святослава, якому 4-сантиметровий уламок снаряду потрапив у праву легеню після обстрілу у Лисичанську. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.