У ще одному медзакладі Львова з’явиться зовнішній ліфт. Візуалізація

Йдеться про зовнішню прибудову ліфта на будівлі лікарні, що на вул. Миколайчука, 9.

У Львові з'явиться зовнішній ліфт у будівлі головного корпусу КНП «1 територіальне медичне об’єднання». Йдеться про зовнішню прибудову ліфта до лікарні, що на вул. Миколайчука, 9. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 21 червня, на засіданні виконавчого комітету ЛМР.

Паспорт кольорового опорядження фасаду мають ще розробити, а схему благоустрою території  погодити в управлінні архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР. 

Нагадаємо, що зовнішній ліфт уже встановили у поліклініці на вулиці Чупринки. Раніше на 4 чи 5 поверх хворих у медзакладі носили сходами на ношах. Тоді головний архітектор Львова Антон Коломєйцев тоді зазначив, що ліфт і конструкції легкої та сучасної конструкції. Він розташований з боку вул. Івана Левинського. На всі роботи скерували 6 млн грн.

Окрім цього, ліфт встановили на будівлі школи-інтернат №100 у Львові, де навчаються незрячі діти. Будівля школи, що на вулиці Франка, 119, є пам’яткою архітектури місцевого значення. Ліфт облаштували за кошти з обласного бюджету. Вартість за тендером становить 1,7 мільйона гривень. 

Фото та візуаліцізації з засідання виконкому ЛМР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.