Вступ-2022. Сьогодні завершується додатковий період реєстрації для участі у мультитесті

Учасники, які до 27 червня не надішлють комплекти реєстраційних документів, не матимуть змоги брати участь у мультитесті.

Сьогодні, 20 червня, завершується додатковий період реєстрації для участі у Національному мультитесті. Щоб узяти участь у додатковій сесії, вступники мають не лише створити реєстраційні картки, але й надіслати комплект необхідних документів до відповідних регіональних центрів до 27 червня. Про це зазначив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

За даними Українського центру оцінювання якості освіти, від початку додаткового періоду створено понад 16 тис. реєстраційних карток, однак на сьогодні зареєстровано тільки 763 учасники, які надіслали документи для участі у мультитесті.

Читайте також: Львів став другим за популярністю містом, де абітурієнти планують складати мультитест

Процедура реєстрації передбачає:

  • створення реєстраційної картки;
  • заповнення тесту заяви про участь у тестуванні;
  • формування комплекту реєстраційних документів (оформлена реєстраційна картка, засвідчені копії паспортного документа, документа про повну загальну середню освіту, медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о (за потреби);
  • надсилання документів до регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

 

Якщо наразі немає можливості скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, зазначену в реєстраційному повідомленні.

Учасники, які до 27 червня не надішлють комплекти реєстраційних документів на електронну адресу, зазначену в реєстраційному повідомленні, не матимуть змоги брати участь у мультитесті. У темі листа потрібно зазначити своє прізвище, а також написати словосполучення «реєстраційні документи».

Нагадаємо, що цього року зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у спрощеному форматі. Зокрема, оцінювати випускників будуть за допомогою мультипредметного тесту з української мови, історії України та математики. Як взяти участь у національному мультипредметному тесті, можна почитати тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.