У Львові визначили, яких переселенців ховатимуть безкоштовно

–>

Сьогодні виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про поховання внутрішньо переміщених осіб».

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Відтак ЛКП «Муніципальна обрядова служба» має забезпечити безкоштовне поховання тих внутрішньо переміщених осіб, які не досягли пенсійного віку, водночас не працювали, не перебували на службі та не зареєстровані у центрі зайнятості як безробітні.

«Непростий час – непрості рішення. Сьогодні на засіданні виконавчого комітету прийняли рішення про поховання внутрішньо переміщених осіб. Відповідно до нього, визначено категорію осіб, поховання яких буде здійснюватися за кошти міського бюджету», – повідомила Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту ЛМР.

Поховання внутрішньо переміщеної особи буде здійснюватися на підставі заяви виконавця волевиявлення померлого або особи, яка зобов’язалася поховати померлого, до ЛКП «Муніципальна обрядова служба», з наданням: копії свідоцтва про смерть та довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, виданої управлінням соціального захисту департаменту гуманітарної політики.

Безкоштовне поховання ВПО відбуватиметься у межах бюджетних призначень, визначених у бюджеті Львівської міської територіальної громади.

В Україні створять Національне військове меморіальне кладовище

У Львові поховали малолітню жертву російського вторгнення з Харкова

Декомунізація у Львові: як звільнити Марсове поле від праху окупантів для пантеону українських героїв

У садово-городньому кооперативі на Львівщині організували поховання за гроші

Смерть на цвинтарі: утриматися від походів на кладовища закликають українців ДСНС і РНБО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.