McDonald’s готується до відкриття своїх закладів в Україні

Жодних термінів поки не називають.

 Мережа ресторанів McDonald’s готується до відновлення роботи своїх закладів в Україні. Про це в інтервʼю Forbes повідомила CEO компанії в Україні Юлія Бадрітдінова. Крім того, за словами керівника одного з київських ресторанів McDonald’s на умовах анонімності, відкриття закладів може початися з серпня, але якщо узгодять питання безпеки.

Як зазначила СЕО компанії, мережа ресторанців працює над оновленням протоколів безпеки і перевіряє локації з бомбосховищами. Крім того, McDonald’s відновлює мережу поставок.

«Коли спрацьовує повітряна тривога, ресторани терміново мають зачинятися, що само по собі є досить непростим процесом, оскільки ресторан – це міні-завод зі складним обладнанням і великою кількістю відвідувачів», – сказала вона.

Нагадаємо, що 19 червня глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба повідомляв, що український уряд веде перемовини з керівництвом мережі McDonald’s про відновлення роботи в Україні. В МЗС запевнили, що на сьогодні є умови для відновлення роботи, тому активно переконують мережу повертатися.

Також нагадаємо, з 24 лютого усі заклади мережі ресторанів фастфуду MacDonald’s закриті. Загалом мережа в Україні нараховує понад 110 закладів. Також зазначимо, що McDonald's оголосив, що тимчасово закриє 850 ресторанів у Росії, майже через два тижні після того, як російські війська вторглися в Україну.

Раніше у McDonald’s заявляли, що не поновлюватимуть роботу в Україні до завершення бойових дій. Працівники мережі займалися лише гуманітарною допомогою, разом з тим зарплати їм виплачувалися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.