На вулиці Пекарській у Львові замість МАФів облаштували громадський простір

–>

На вул. Пекарській, біля Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького, замість демонтованих МАФів облаштували невеличкий громадський простір.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

«На цій  ділянці встановили 5 лавок, територію замостили новою плиткою, засіяли газончик. У планах посадити ще ясен. У затінку дерев, які тут ростуть, можна присісти на лавку та сховатися від літньої спеки.

Роботи виконані у межах проєкту реконструкції вул. Пекарська», – розповідають у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, проєктом реконструкції вул. Пекарської, який розробило ЛКП «Інститут просторового розвитку», було передбачено капітальний ремонт проїзної частини з бруківки та мозаїки із заміною конструктивних шарів, влаштування місць для паркування, будівництво велосипедних доріжок та велосипедних смуг, капітальний ремонт покриття тротуарів, заміна існуючих мереж водопостачання та каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішнього газопостачання, електропостачання, теплопостачання, мереж зв’язку.

Окрему увагу приділили облаштуванню благоустрою всієї території. Роботи проводило ТзОВ «Вельт-Капітал» впродовж 2020-2021 років. Вартість робіт – 109,4 млн грн.

На вул. Пекарській у Львові демонтували два МАФи, попереду – ще п’ять

На Пекарській у Львові зрубають усі старі дерева

У Львові на вулиці Пекарській облаштують місця для паркування автомобілів

Виконком вирішив демонтувати у Львові 11 МАФів. Список

Пікет сесії: власники МАФів вимагають, щоб Садовий служив ФОПам, а не гіпермаркетам

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.