Компанія Nike вирішила повністю піти з російського ринку

Магазини більше не відкриють на території рф.

Американський виробник спортивного взуття та одягу «Nike» вирішив повністю піти з російського ринку — сайт і додаток компанії будуть недоступні в росії. Про це йдеться у заяві Nike, передає ЕП.

«Компанія Nike прийняла рішення піти з російського ринку. У зв'язку з цим сайт Nike.com та мобільний додаток Nike більше не доступні в цьому регіоні», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Coca-Cola остаточно зупиняє виробництво і продажі в росії

У компанії додали, що нещодавно магазини тимчасово закрили, однак їх більше не відкриють на території рф. 

«Nike прийняла рішення залишити російський ринок. Нашим пріоритетом є забезпечення повної підтримки наших співробітників і відповідальне скорочення наших операцій протягом найближчих місяців», — йдеться у листі компанії.

Нагадаємо, що через повномасштабне вторгнення росії в Україну низка міжнародних компаній покинула ринок росії. Зокрема про вихід з росії корпорація Coca-Cola Company повідомила 8 березня. Також про вихід з російського ринку оголосив Mcdonald's. Компанія закриє 850 ресторанів в країні-агресора. Через вторгнення в Україну росія обійшла Іран і Північну Корею і перетворилась на найбільш підсанкційну державу у світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *