Керівник української розвідки повідомив, коли очікувати переломного моменту у війні

Україна повернеться до кордонів 1991 року, і управління розвідки не розглядає жодних інших сценаріїв.

У Головному управлінні розвідки Міноборони України прогнозують, що, починаючи з серпня цього року, відбудуться певні події, які продемонструють всьому світові, що починається переломний момент. Про це начальник ГУР МО України генерал-майор Кирило Буданов заявив в ефірі одного з найбільших мовників Великої Британії «ITV news».

«Україна повернеться до кордонів 1991 року, і ми не розглядаємо жодних інших сценаріїв. До кінця року активні бойові дії знизиться практично до нуля. Ми відновимо контроль над своїми територіями вже в осяжному майбутньому», – зазначив Кирило Буданов.

Керівник воєнної розвідки України підтвердив, що частина успіху української армії у російсько-українській війні зараз залежить від міжнародної підтримки та відзначив нещодавню пропозицію Великобританії про навчання 10 000 українських військовослужбовців.

«Путін не досягне успіху. Це трагедія, до якої він призвів росію та Україну, і це закінчиться катастрофою для росії. Нічого іншого», – додав керівник воєнної розвідки України.

Нагадаємо, напередодні Кирило Буданов вже зазначав, що активна фаза війни має піти на максимальний спад до кінця року. Ресурсів у росії для ведення нормальної війни є на 12 місяців, а закінчиться боротьба поверненням наших окупованих територій включно з Кримом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.