«У відповідь на російські обстріли НАТО мало б розгорнути ППО в Україні», – Резніков

Міністр оборони вважає, що швидка відповідь Європи на обстріли українських міст має складатися з двох частин.

Міністр оборони України Олексій Резніков вважає, що Європа повинна здійнити швидку відповідь на обстріли українських міст росією. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. 

«Російські терористи вчинили чергові воєнні злочини – обстріляли ракетами низку мирних українських міст. Підлість цих атак в тому, що вони здійснюються або з глибини території рф, або з території Білорусі чи акваторій Каспійського та Чорного морів», – зазначив Резніков. 

Читайте також: «Схиблений імперіалізм рф має зазнати поразки», – Кулеба

За його словами, це стратегічний виклик для безпеки усієї Європи. Швидка відповідь на цей виклик має складатися з двох частин:

  • Перша – це посилення санкцій. Щоб рф не могла виготовляти і підтримувати у робочому стані високотехнологічну зброю, яка зараз містить безліч комплектуючих, що постачаються компаніями з країн НАТО.

 

  • Друга – це якнайшвидше розгортання ефективної системи ППО/ПРО в Україні. Це додаткові 500-1000 км безпеки для кожного європейського міста. Це дуже наочний і логічний крок, який має бути закріплений у стратегії Північноатлантичного альянсу. 

 

«Довгострокова відповідь так само очевидна – умовою діалогу про відновлення стосунків цивілізованого світу з росією має стати демілітаризація, як мінімум, європейської частини держави-терориста. Глибина та параметри демілітаризації мають бути визначені фахівцями», – додав міністр оборони.

Нагадаємо, що міністр закордонних України Дмитро Кулеба після ракетних ударів по Києву, що поцілили у житловий будинок, закликав лідерів країн Великої сімки посилити санкції проти рф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.