Три воєнізовані підрозділи Червоноградщини склали військову присягу

–>

Понад 100 бійців Червоноградщини урочисто склали присягу на вірність Україні та її народу.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише Dailylviv.com.

Вчора, 26 червня, у Червоноградській територіальній громаді учасники добровольчих формувань «Кристинопіль», «Захисник» і «Доброволець» склали присягу на вірність Україні та її народові. У їх рядах не лише чоловіки, а й жінки, які нарівні готові стати на захист країни.

Під час офіційної церемонії складання присяги присутніх привітали начальник керівник Штабу добровольчих формувань територіальних громад Львівщини Андрій Андрейків, начальник Червоноградської РВА Андрій Дяченко і Червоноградський міський голова Андрій Залівський.

За словами Андрія Дяченка, в Червоноградському районі це перші добровольчі формування, котрі легалізовані, а їх бійці — прийняли присягу на вірність обороні нашого району і країни.

Привітати з урочистою присягою членів добровольчих формувань також прийшли рідні та друзі, а музично супроводжував цю подію Концертний військовий оркестр Держспецтрансслужби Міністерства оборони України.

Після прийняття присяги добровольцям вручили посвідчення учасників Добровольчих формувань Червоноградської територіальної громади (ДФТГ) та всі спільно виконали Державний Гімн України.

Нагадаємо, що добровольчі формування територіальних громад – це воєнізовані підрозділи, сформовані на добровільній основі з громадян України, створені відповідно до Закону України «Про основи національного спротиву.

Перші добровольчі формування тергромад Львівщини, серед яких жінки, почали складати присягу

Добровольці територіальної оборони укладають контракт у чотирьох примірниках

У Львові вже сформували 30 сотень добровольчих формувань тергромади

У Білорусі йде підготовка російських диверсійно-розвідувальних груп

Ексголова штабу оборони Канади допомагатиме теробороні України

Росія відновлює пуски «іскандерів» з Білорусі і вперше звідти застосувала дальні бомбардувальники

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.