Сьогодні у Львові прощатимуться із 30-річним Героєм Тарасом Веремеєм

Без батька залишився син.

Сьогодні, 29 червня, у Львові прощатимуться із Героєм Тарасом Веремеєм, який загинув у боротьбі з російськими загарбниками. Чин похорону відбудеться в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а поховають військовослужбовця на Личаківському кладовищі.

Мешканців закликають долучитись до церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів та святкувань. Зокрема, об 11:00 розпочнуть Чин похорону у Гарнізонному храмі, об 11:30 – відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Опісля похоронна процесія попрямує до Личаківського кладовища.

Читайте також: У бою з ворогом загинув мешканець Львівщини Артем Прядченко

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар. На будівлях вздовж маршруту колони вивісять синьо-жовті прапори з жалобною стрічкою.

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv започаткувало Книгу пам'яті загиблих Героїв російсько-української війни. Про небесний батальйон Львівщини читайте тут.

Для довідки

Тарас Веремей народився 29 вересня 1991 у Львові. Навчався у ліцеї №75 ім. Лесі Українки, згодом здобув професійно-технічну освіту. У мирний час працював в охоронних структурах торгових центрів Львова.

Від початку агресії росії – з 2014 року, боронив Україну у зоні проведення АТО. Після повномасштабного вторгнення із перших днів боровся із російськими окупантами у складі військової частини А1106.

У Тараса Веремея залишилися дружина, син, сестра, тітка, дядько та двоюрідні брати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.