В четвер у Львові пройде перша з початку воєнного стану сесія міськради. Що розглянуть депутати

Серед питань – ухвала про заборону УПЦ МП та затвердження програми підготовки закладів освіти до навчального року.

В четвер, 30 червня, у Львові відбудеться перше з початку повномасштабного вторгнення засідання Львівської міської ради. Депутати планують розглянути 160 питань. Частина з них – земельні питання. Про це повідомив депутат Ігор Зінкевич. 

На засіданні депутати розглянуть ухвалу «Про заборону діяльності Української православної церкви московського патріархату та Української правовірної греко-католицької Церкви «Група Догнала» на території Львівської міської територіальної громади». Зазначимо, що на Львівщині УПЦ МП заборонили у Стрийській громаді, Городку, Бориславі, Раві-Руські, Червонограді. Деякі громади самостійно перейшли до помісної Православної Церкви. Детальніше про те, як працює і на що впливає Російська Православна Церква в Україні, зокрема у Львові, Tvoemisto.tv аналізувало раніше, детальніше тут.

Читайте також: Вони роками пропагували «рускій мір», а їм все зіпсували. Анатолій Бабинський про МП

Також депутати міськради розглянуть ухвалу «Про затвердження програми підготовки закладів освіти Львівської міської територіальної громади та здійснення освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році. Зазначимо, що новий навчальний рік в українських школах розпочнеться 1 вересня і завершиться 30 червня. Крім того, на початку серпня внутрішньо переміщених осіб, які тимчасово оселилися у львівських школах, переселятимуть з навчальних закладів у гуртожитки. 

Депутати на сесії розглянути ухвалу «Про затвердження програми створення та розвитку індустріального парку на території Львівського автобусного заводу». Нагадаємо, що будівлі, які розташовані на території Львівського автобусного заводу «ЛАЗ», хочуть націоналізувати, а на місці ЛАЗу пропонують звести комунальний індустріальний парк та облаштувати привабливі для інвесторів локації. Нагадаємо також, що детальніше про структуру власності Львівського автобусного заводу та можливості його націоналізації, можна прочитати тут. Окрім цього, про те, як змінюється вулиця Стрийська біля ЛАЗу і що там ще мають збудувати, читайте у матеріалі.

Читайте також: Житло на ЛАЗі. Як змінюється вулиця Стрийська і що тут ще збудують

З порядком денним можна ознайомитися тут. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.