Черги з євроблях для власного використання на кордоні вдарили по гуманітарці

–>

Черги з “євроблях” для власного використання на кордоні Україні під час воєнного стану отримали дуже негативний резонанс від західних партнерів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю першого заступника голови Державної митної служби України Олександра Щуцького, пише Dailylviv.com.

“Наші європейські друзі, які по всій Європі збирали нам гуманітарні вантажі, скидалися грошима, наприклад, польські митники скидалися на бронежилети для ЗСУ, на медикаменти, харчування, збирали іншу гуманітарну допомогу. Всі вони в один день побачили величезні черги з транспортних засобів, які їдуть на територію України”, – заявив Олександр Щуцький.

За його словами, ситуація з масовим ввезенням авто спричинила політичний відкат тих відносин, які ми мали з сусідніми країнами.

“Зокрема, з появою авточерг на кордонах зменшилась кількість гуманітарної допомоги, яка йшла на країну. Донори, які завжди нам допомагали гуманітарною допомогою, продовжували працювати, а прості європейці почали думати, чи дійсно “там така проблема, як було показано по телебаченню”, – додає чиновник.

Скасуванням безмитного ввезення транспортних засобів, за його словами, бюджет України зможе отримувати від 4 до 5 млрд гривень додатково.

“Додатково до тих приблизно 9-12 млрд, що ми й так щомісяця отримуємо”, – пояснює Щуцький.

Нагадаємо, Верховна рада ухвалила закон, згідно з яким 1 липня повертається значна частина митних податків та зборів, зокрема, скасування нульової ставки на розмитнення авто.

 

Де ліпше перетинати кордон з легковиками і вантажівками, – начальник ЛОВА

Найшвидша митниця: уряд максимально спростив усі митні процедури

Нове про перетин кордону: хто з чоловіків може виїхати з України лише один раз, а хто – по кілька разів

Водіїв-військовозобов’язаних випускають за кордон за однієї умови

Перетин кордону за спрощеною процедурою для дітей: дві країни готові прийняти їх тисячу

Кабмін двічі за тиждень кардинально змінив правила перетину кордону для чоловіків призовного віку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.