Львів за 5, 6 млн грн купив програму Інспектор для контролю за паркуванням

–>

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» придбало програмне забезпечення для автоматизованої системи оплати послуг паркування за 5,6 млн грн ТОВ «ЮНІП Україна». Угоду було укладено за переговорною процедурою, оскільки програма є інтелектуальною власністю підприємства.

Про це інформують Наші гроші. Львів, пише Dailylviv.com.

Комунальне підприємство придбало програмне забезпечення необхідне для «автоматизації виявлення порушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів в режимі фотозйомки». Програма «Інспектор» фіксуватиме оплату за паркування. Місто купило можливість встановлення програми на 20 пристроях, відтак, вартість однієї ліцензій становить 280 тис. грн. Термін дії ліцензії – безстроковий.

Патент на програму підприємство «ЮНІП Україна» отримало 19 січня 2022 року. А закупити програмне забезпечення для автоматизації паркування у Львові намагались ще два роки тому. У квітні 2020 року «Львівавтодор» оголосив тендер на придбання доступу «до спеціального програмного забезпечення автоматизованої системи оплати послуг паркування, обліку платіжних транзакцій та контролю оплати паркування для забезпечення автоматизації процесів в сфері паркування».

Очікувана вартість закупівлі тоді становила 3,3 млн грн. За результатами торгів переможцем стало ТОВ «Культура паркування» з ціною 2,2 млн грн, яке змагалось з цьогорічним переможцем ТОВ «ЮНІП Україна». Проте закупівлю було скасовано через «неможливість усунення порушень тендерного законодавства, що були виявлені». В протоколі про відхилення також було зазначено необхідність коригування технічного завдання.

ТОВ «ЮНІП Україна» зареєстроване в Києві у 2015 році. Бенефіціарами підприємства є Юрій Макаренко та Ілля Солодовський, обидва громадяни України, які мешкають в Швейцаріії. За даними порталу YouControl, підприємство входить до так званої «групи родини Солодовських», де ключовою особою є Ілля Солодовський, який був причетний до приватизації «Укртелекому». За даними «Української правди», Солодовський входив до близького оточення Сергія Льовочкіна. Пізніше ТОВ «ЮНІП Україна» стала активним постачальником обладнання для паркувань, зокрема, в Дніпрі та Вінниці.

Паркувальний булінг у Львові: як захиститися і хто за це заплатить

Інспектори-паркувальники у Львові незаконно карають водіїв за протермінування стоянки (відео)

Львів’яни профінансували Львівавтодор на 184 млн грн. А він працює в збиток, – правовий експерт (відео)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.