Негода у Києві зламала майже 200 дерев. Фото

До аварійно-диспетчерської служби «Київзеленбуду» надійшло 40 дзвінків від киян.

Після грози зі шквалами швидкістю 15-20 м/с у столиці виявили близько 100 повалених та ще майже 200 зламаних дерев. До аварійно-диспетчерської служби «Київзеленбуду» надійшло 40 дзвінків від киян. Про це повідомляють в «Київзеленбуд». 

«Найбільше постраждав Святошинський район, де працівники КП Управління зелених насаджень тільки на своїх балансових територіях виявили 114 пошкоджених і ще 30 вітровальних дерев», − повідомляють у відомстві. 

Наслідки негоди почали прибирати одразу після припинення грози: розкряжовувати великі гілки та стовбури пошкоджених дерев, розчищати автошляхи та пішохідні доріжки. Роботи тривають.

Нагадаємо, вдень та ввечері в середу у Києві була злива та гроза. Через негоду трапилися два підтоплення на занижених місцях, на пр. Леся Курбаса і на бульварі Ромена Роллана. Гідрослужби відкачували там воду. До ліквідації наслідків негоди долучилась і «Київська служба порятунку». Зокрема, рятувальники виїжджали на виклики щодо ліквідації повалених дерев на просп. Володимира Маяковського та на вул. Якуба Коласа.

Фото: «Київзеленбуд»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.