У Маріуполі знайшли ще одну братську могилу – у ній понад 100 тіл

Росіяни не проводять ні поховань, ні ексгумації.

У Маріуполі знову виявили братську могилу на понад 100 тіл. Сумні знахідки відбуваються щотижня, але окупанти ексгумацію та перепоховання не проводять. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.

«Сумні знахідки щотижня. Нова братська могила під завалами на Лівобережжі, вул. Київська 53. Знов понад 100 тіл людей з кінця лютого. Окупанти поруч розбирають завали, знов про перепоховання не йдеться. Люди фактично продовжують жити в склепах», — написав він.

За його словами, ексгумація в Маріуполі фактично зупинена. Окупаційна влада настільки захопилась створенням картинки відновлення, що на перепоховання не має часу.

«Тимчасові вуличні могили потроху перетворюються на постійні», — додав радник мера. 

  Читайте також: Біля Маріуполя зафіксували 300-метрову братську могилу   Нагадаємо, що за попередніми оцінками, у Маріуполі загинули вже від 5 до 20 тисяч мешканців. Окупанти замітають сліди звірств і злочинів, спалюючи тіла людей у мобільних крематоріях. Частину маріупольців примусово вивозять на територію ОРДО або до росії. Водночас при розборі завалів багатоповерхівки в районі приміської АЗС-2 по пр. Миру в підвалі під завалами знайшли ще близько 200 тіл загиблих з високим ступенем розкладання. 25 травня стало відомо, що на тимчасово окупованих територіях Донеччини, зокрема в Маріуполі, росіяни почали видавати населенню паспорти рф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.