Кількість біженців, які повернулися в Україну за останній місяць, зросла на 24%: скільки їх

–>

Понад 6 мільйонів українців, які вимушено залишили зону бойових дій після 24 лютого, досі мають статус внутрішньо переміщених осіб. Згідно з опитуванням агентства ООН, за останній місяць кількість повернень зросла на 24%.

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.com.

Наразі в Україну на постійне місце проживання повернулися понад 5,5 мільйона людей, які були змушені покинути свої домівки після початку війни, – про це повідомляє у своєму звіті Міжнародна організація з міграції.

6 мільйонів 200 тисяч українців, які вимушено залишили зону бойових дій після 24 лютого, досі мають статус внутрішньо переміщених осіб. Згідно з опитуванням агентства ООН, за останній місяць кількість повернень зросла на 24%.

Майже 40% внутрішньо переміщених сімей з дітьми віком від 5 до 17 років заявляють, що їхні діти не мають повного доступу до освіти. Майже 15% внутрішньо переміщених осіб після повернення сказали, що їхні домівки постраждали внаслідок бойових дій.

У звіті також зазначено, що майже кожна четверта переміщена особа була змушена припинити прийом ліків, які після початку війни стали недоступними або дуже дорогими.

Чотирма потягами у Перемишль зі Львова відправили 843 особи

Польща переходить на другий етап допомоги українським біженцям: що змінилося

Польща повідомила, скільком українцям ще може запропонувати роботу

рф залякує поляків пропагандою про українських біженців

Біженці за кордоном будуть отримувати всі соціальні виплати і пенсії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.