Литва розширить блокування транзиту рашистських товарів до Калінінграду

–>

З 10 липня Литва розширить блокування залізничного транзиту на рашистські цемент і алкоголь до Калінінградської області.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

Литва має намір продовжити виконання умов четвертого пакету санкцій, які Євросоюз запровадив проти Росії. Це означає призупинення з 10 липня залізничного транзиту чергових вантажів до Калінінградської області.

Прем’єр-міністр Литви Інґріда Шимоніте заявила журналістам, що її країна виконує санкції, які набули чинності 17 червня. «Перевізникам повідомили, що деякі обмеження набудуть чинності 10 липня, і вони знають, що після цієї дати вантажі не відправляти», – сказала голова литовського уряду.

Майже два тижні діє заборона на транзит залізницею через територію Литви російських виробів зі сталі й заліза. Після введення цього обмеження Росія звинуватила Вільнюс у блокуванні Калінінградської області та оголосила про заходи у відповідь. Губернатор регіону Антон Аліханов назвав цю ситуацію «задушенням регіону».

Тим часом, як повідомляє влада у Вільнюсі, з 10 липня набудуть чинності обмеження на перевезення цементу і алкоголю, а через місяць – на вугілля та інші види викопного палива. А з 5 грудня не можна буде транспортувати, зокрема, російську нафту.

Росія може атакувати найбільш слабку ланку НАТО

Литва вислала російського посла і очікує на повернеться свого посла з москви

Наступна країна, яку бажатиме захопити Путін, – це Литва, – секретар РНБО

У Литві організовують тренування для українських військових

Литва надає Україні нову допомогу на 10 млн євро

Міністри закордонних справ України та Литви провели переговори у Львові

Львівщина отримала карети швидкої допомоги від Литовського сейму

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.