У Києві влаштовують безкоштовний кінопоказ для родин переселенців

Захід відбудеться 5 липня. Вхід на подію вільний.

У вівторок, 5 липня, о 15:00, у кінотеатрі «Ліра» відбудеться безкоштовний кінопоказ для родин переселенців. Демонструватимуть кіномюзикл «Трубач». Про це повідомляють у кінотеатрі. 

«Трубач» користується великою популярністю серед дитячої аудиторії, адже ця весела історія, сповнена яскравих музичних та хореографічних номерів, розповідає про вірність – вірність своїй мрії, своєму таланту та своїм друзям. Це історія про те, що добро завжди перемагає зло», – пояснюють у «Лірі».

Це черговий показ в межах «КіноЗатишок» (волонтерський проєкт з показів нового українського кіно для дітей з героїчного Маріуполя, для яких Київ сьогодні став другим домом).

«Наша мета – наповнити життя маленьких маріупольців яскравими сюжетами та захоплюючими пригодами, якими вирує чарівний світ кіно», – зазначають у анонсі кінопоказу. 

Режисер мюзиклу – Анатолій Матешко. Тривалість – 80 хв. На покази запрошують також родини з інших міст, які тепер перебувають у Києві. Вхід на подію вільний.

Нагадаємо, 9 липня в київському метро на станції «Золоті ворота» відкриють проєкт «Діти. Війна. Майбутнє», який ініціював благодійний фонд Future for Ukraine, щоб звернути увагу на проблеми дітей, які постраждали внаслідок війни в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.