У Львівському перинатальному центрі виходили 700-грамове немовля

Хлопчик народився на 25 тижні у критичному стані.

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі виходили хлопчика, що народився на 25 тижні вагітності глибоко недоношеним у критичному стані. Його зріст був 34 см, а вага 700 грамів. Про це повідомили у пресслужбі медичного закладу.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених провів 31 добу. Із першого дня від народження з мамою та дитиною працювала команда фахівців перинатального центру. Зокрема, спеціалісти допомагали жінці налагоджувати процес лактації, що, на думку фахівців, стало одним із ключових етапів на шляху до успішного результату.

Хлопчик суттєво збільшив свою вагу до 2 070 грам та виріс до 41 см. А на 79-й день після народження хлопчика вже виписали з медзакладу.

Нагадаємо, що 1 червня у Львівському обласному клінічному перинатальному центрі відкрили нове відділення медичної реабілітації передчасно народжених та малих дітей, де працює команда фахівців з ранньої діагностики і терапевтичного супроводу. Метою роботи є раннє виявлення патології розвитку і своєчасне надання допомоги, а саме сприяння гармонійному розвитку дитини та мінімізація виникнення ускладнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.