У Львові міську мережу відеоспостереження розширять з допомогою ОСББ

–>

У Львові 68 ОСББ скерували заявки на встановлення у своїх будинках і на прилеглих територіях камер відеонагляду.

Системи спостереження влаштовуватимуть в межах програми «Безпека житлових кварталів». Переможців визначать через 2 тижні і їх буде близько 30-ти. При відборі пропозицій перевагу надаватимуть будинкам, які розміщені біля критичної інфраструктури. А також локаціям, які треба зробити більш безпечними. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com

У міській раді зауважують, що обов’язковою умовою для участі у цій програмі є готовність людей долучитися фінансово. Закупівлю обладнання та його монтаж порівну оплачуватимуть місто і мешканці – 50/50. Тому тут міська рада цільово працює з ОСББ.

«Зважаючи на бюджет проєкту, цьогоріч, на умовах співфінансування, системи відеонагляду встановлять на близько 30 локаціях. Усі заявки передаємо на опрацювання правоохоронним органам. Вони мають визначити пріоритетні у посиленні безпеки території», – розповів керівник управління безпеки ЛМР Максим Смілевський.

У міському бюджеті для співфінансування цього проєкту закладено 1,5 млн грн. 

З початку повномасштабного військового вторгнення росії в Україну у Львівській громаді в межах програми “Безпечне місто” встановили 197 відеокамер. Крім того, за кошти органів поліції у цьому році планують змонтувати ще 470.

Зараз міська мережа відеоспостереження об’єднує понад 1 тис. відеокамер.

Нагадаємо, у Львові приватні відеокамери доєднають до міської комплексної системи відеоспостереження. Як пояснюють у мерії, це насамперед підвищить рівень громадської безпеки та дозволить оперативно реагувати на реальні чи потенційні загрози.

Поліція наглядатиме за всією Львівщиною через інтегровані відеокамери

Славське поставлять на відеоспостереження

Як правильно обрати камери відеоспостереження для дому

На трасі Київ-Чоп встановлено 13 з 22 відеокамер Львівщини: що фіксують

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.