У пункті пропуску «Краковець – Корчова» будують новий термінал для автобусів

ПП «Краковець – Корчова» уже розширили. Зокрема, це збільшило пропускну здатність пункту пропуску на 40%.

У пункті пропуску «Краковець – Корчова» на Львівщині будують новий термінал для автобусів. Через це автобуси тут не пропускають, лише на ПП «Шегині – Медика» та ПП «Рава-Руська – Гребенне». Про це під час брифінгу сьогодні, 5 липня, повідомив заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко.

«Тим, хто планує поїздку, варто це враховувати. На пунктах пропуску «Шегині» та «Рава-Руська» бувають скупчення до 20 автобусів, тому і час в дорозі теж слід розраховувати. А черг з легкових транспортних засобів нема. Зранку, коли пік, може бути до 50 машин», – каже він.

Окрім цього, нині ведуть роботи на ПП «Шегині» та ПП «Рава-Руська», де планують побудувати третю смугу, щоби транспортні засоби, які стоять у черзі, не перебували на проїжджій частині, а мали окрему смугу. А два тижні тому розширили ПП  «Краковець – Корчова». Зокрема, це збільшило пропускну здатність пункту пропуску на 40%. За словами посадовця, якщо до цього 260 машин на добу могло проїхати, то зараз – 400. 

Нагадаємо, ПП «Краковець – Корчова» модернізують в межах проєкту «Відкритий кордон». Розбудову пункту пропуску фінансує польський уряд.

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.